O mnie...

Oszalałam... tak, oszalałam na punkcie LATANIA i SZYCIA dlatego postanowiłam to połączyć...

Nazywam się Dorota "Doris" Musiał i tworzę rzeczy jakich nie ma na rynku spadochronowym. Głównym założeniem było szycie indywidualnych, szytych na miarę, drukowanych, zdobionych kombinezonów spadochronowych i tunelowych, ale też śmiesznych gadżetów z przymrużeniem oka. Teraz to również odzież dla sportowców związanych z lataniem: skoczków, pilotów szybowców, motolotni, paralotni i wszystkich zakochanych w błękitnym niebie. Sklep stworzyłam dla moich wszystkich podniebnych braci i sióstr, którzy podobnie jak ja kochają latać. Moim celem i największym marzeniem jest... najwspanialszy, najpiękniejszy, najlepszy, mój własny... spadochron...

spadochronowy.pl jest marką firmy LIPSTICK, której jestem właścicielem od 10 lat, zajmującą się produkcją i sprzedażą odzieży sportowej i gadżetów reklamowych. W swej ofercie mamy również usługi cięcia i grawerowania laserami, haft komputerowy oraz studio projektowe.

Zapraszam również na mój prywatny otwarty dla wszystkich profil na Facebooku: Dorota Musiał Pabianice, gdzie chętnie dzielę się moimi "szaleństwami" i często prowadzę różnego rodzaju kampanie promocyjne produktów ze spadochronowy.pl.