Koszty i rodzaje przesyłki:

1. Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy w dniach Pn-Pt. w godz. 9-17. Bezpłatne.

2. Przesyłka kurierska "Kurier DPD" - 20zł. Najszybszy i najpewniejszy sposób dostawy. Czas oczekiwania 1-2 dni.

3. Przesyłka kurierska pobraniowa "Kurier DPD" - 25zł. Tylko dla produktów standardowych dostępnych w sklepie. Nie jest możliwa wysyłka za pobraniem produktów wykonywanych na zamówienie np. kombinezony szytę na miarę.

4. Paczkomaty InPost - 12zł. Swoje zamówienie odbierzesz osobiście w dowolnej chwili w paczkomacie w Twojej okolicy.

Przesyłki z produktami standardowymi są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1-3 dni od otrzymania płatności i są dostarczane przez firmę kurierską DPD lub do wybranego paczkomatu. W zależności od wybranej przez klienta opcji dostarczane następnego dnia roboczego lub najpóĹşniej w ciągu 2-4 dni.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, podczas gdy opłaty za transport różnią się w zależności od całkowitej masy przesyłki oraz wybranej formy. Zalecamy grupowanie przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch oddzielnych zamówień składanych oddzielnie, a opłaty za przesyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich.

Zwroty należy wysyłać na adres podany na stronie sklepu będący jednocześnie siedzibą producenta: LIPSTICK Dorota Musiał, ul. P. Skargi 35, 95-200 Pabianice